FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI LONGHORN

Forum jest poświęcone sprzętowi produkowanemu przez Shenzhen Longhorn Technology Co, Ltd.

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-03-07 14:19:12

admin.longhorn.com.pl

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 13
Punktów :   

Serwisowanie sprzętu Longhorn

Pomimo swojej dobrej jakości, urządzenia marki Longhorn jak każdy sprzęt elektroniczny czasem się psują.
Jeżeli wasz sprzęt nie działa tak jabyście sobie tego życzyli - skontaktujcie się z naszym centrum serwisowym

Centrum Serwisowe Euroserv
ul. Ostrogórska 9
41-200 Sosnowiec

tel: (32) 266 13 51
e-mail: serwis@euroserv.pl

Jeżeli macie uwagi dotyczące działania mapy
proszę się kontaktować z firmą Imagis S.A.

tel: (022) 665 33 33       
e-mail: pomoc@MapaMap.pl
www.mapamap.pl

lub oczywiście zadawajcie pytania na tym forum.


Longhorn Vr3 4,3"/Automapa Europa/MapaMap Polska Easy 6.0 kamera cofania.
Wszystko na Pontiac Trans Sport, 3,8

Offline

 

#2 2010-04-21 15:10:48

orjentica

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Witam.
Użytkuję Longhorn GoGo 950 od niedawna,kupiłam ją ze względu na funkcę kamery z zamiarem zamontowania jej w przyczepie do przewozu koni.Zamontowaliśmy kamerę w przyczepie  pod zasilanie światełka,kiedy włączałam przycisk świateł przeciwmgielnych to w przyczepie zapalało się światło i widziałam obraz konia na monitorze.Kiedy wyruszyliśmy w podróż od razu przełączyłam na kamerę i obserwowałam konia.Po 15 km na stacji nie pojawiło się menu ale nie zwróciłam na to uwagi,dużo później kiedy chciałam uruchomić nawigację menu nie pokazywało się wogóle.Odłączyłam urządzenie i teraz kiedy uruchamiam to menu się pokazuje ale coś się poprzestawiało i kiedy naciskam zdjęcia to otwiera się e-book,kiedy video to nawigacja przy czym nie mogę zamknąć otwartego folderu ani cofnąć a kiedy planowanie trasy się jakoś otworzy to np.wciskam K a wybija się A,wróć to Y,przyciski zupełnie nie odpowiadają miejscom w którym być powinny.Czy jest możliwym abym przegrzała monitor stale włączoną kamerą???Czy mogę z tym coś zrobić???Nie znam się na elektronice i nie wiem co mogłabym z tym fantem zrobić.W tej chwili działa funkcja kamery ale fajnie byłoby mieć nadal nawigację.
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Kasia.

Offline

 

#3 2010-04-22 20:50:04

gzareb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Witam,
Niestety z przykrością stwierdzam, że trudno będzie otrzymać pomoc, ponieważ administrator nie odzywa się od ponad roku. Jeżeli chodzi o działanie bezprzewodowej kamery też zauważyłem pewne "anomalia". Na przykład przejeżdżając w pobliżu stacji benzynowych, czy innych obiektów wyposażonych w monitoring bezprzewodowy sprzęt "głupieje". Po kilkusekundowym migotaniu nagle na ekranie pojawia się obraz z monitoringu (!?). Wszystko byłoby OK, tylko po dłuższych "transmisjach" system się zawiesza i trzeba uciekać się do resetu całego urządzenia. Proponuję szybko zareklamować samego GPS-a motywując zainstalowanie kamery na stałe w samochodzie (jeżeli sprzedawca chce, to może zdemontować kamerę na własny koszt).
Osobiście zastanawiam się nad połączeniem przewodowym, ciekawe tylko czy włożenie wtyczki "jack" odłączy funkcję bezprzewodową i co za tym idzie dziwne transmisje.

Pozdrawiam
i proszę o informację o wynikach ewentualnych działań
Grzegorz

Offline

 

#4 2010-04-23 21:13:45

orjentica

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem.W moim przypadku resetowanie nie pomaga,menu co prawda już się uruchamia ale samoistnie zmieniły się miejsca na ekranie przypisane poszczególnym ikonkom,i tak włączając muzyka otwiera się mapa,literki także pozmieniały miejsca,wciskam A -wyskakuje J,nie mogę zamknąć ani cofnąć.Zareklamować też niestety nie mogę-kupiłam na allegro i chociaż użyłam nawigacji zaledwie kilka razy to działała sprawnie aż do dnia kiedy pierwszy raz użyłam kamery.
Pisałam do serwisu,także nie odpowiadają.Teraz żałuję bo samą kamerę cofania mogłam kupić za dużo mniejsza kasę a taka funkcja mi tylko została.

Offline

 

#5 2010-05-21 12:42:25

grzesiom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Witam. Jestem właścicielem takiej samej nawigacji. Być może jest to problem kalibracji ekranu?. Sróbować nie zaszkodzi. Pozdrawiam

Offline

 

#6 2010-06-03 12:46:23

gzareb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Kalibracja nie rozwiązuje problemu. Bardziej skłaniałbym się do błędu w systemie, często Windows się zawiesza i wyskakuje stosowny komunikat. Po kilku miesiącach użytkowania stwierdzam, że odbiornik GPS jest bardzo słaby. Wystarczy niewielki zachmurzenie, wysokie budynki czy las, aby wyświetlił się komunikat "brak sygnału GPS". Mój telefon HTC Magic z mapą iGo radzi sobie wtedy bez problemów.

Offline

 

#7 2010-06-03 16:01:47

orjentica

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Jeszcze nie rozwiązałam mojego problemu gdyż była mi potrzebna kamera ale dostałam odpowiedź z serwisu,prosili żeby wysłać do nich bo prawdopodobnie coś z systemem się dzieje.Mam tylko jedna obiekcję,zestaw kupiłam z wgraną na karcie Travelmapa i nie wiem czy orginalnie była wgrana inna mapa w urządzenie,na opakowaniu pisze że z mapą,jeżeli zmienią system czy będę mogła jeszcze korzystać z tej mapy z karty.No i jaki może być koszt naprawy jeżeli to system a jaki jeżeli panel dotykowy do wymiany???
Kalibracja nie jest możliwa gdyż nie mogę wogóle otworzyć ustawień i nie mam dostępu do tej opcji.

Offline

 

#8 2011-07-26 16:13:58

grzesiom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: Serwisowanie sprzętu Longhorn

Witam. Jestem posiadaczem nivi Longhorn gogo 950, do końca gwarancji było wszystko OK, później nawigacja działała dalej ale bateria sie nie ładuje, podłączona do USB tez sie nie ładuje. Może jakiś pomysł na naprawę? (nr tel serwisu to teraz salon piękności)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kensai.pun.pl www.osp-racula.pun.pl www.asgardots.pun.pl www.allmetalforum.pun.pl www.medyk2004.pun.pl