FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI LONGHORN

Forum jest poświęcone sprzętowi produkowanemu przez Shenzhen Longhorn Technology Co, Ltd.

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-03-24 10:49:16

havg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 2
Punktów :   

Gdzie kupić?

Witam. Moje pytanie odnosi się do sieci sprzedaży. Póki co udało mi się znaleźć w sieci tylko jeden sklep oferujący gogo 950. Jedna sztuka jest również na jednym z serwisów aukcyjnych. W obu jednak przypadkach oferowane navi są z wersją Easy MapaMapy. A gdzie i kiedy będzie można nabyć 950 z Travelem?

tomasz

Offline

 

#2 2009-03-25 19:08:38

zibi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Gdzie kupić?

Witam, mam ten sam problem chciałbym zobaczyć jak to działa (szczególnie kamera), ale niestety nawigację Longhorn gogo 950 można kupić tylko w sklepie internetowym. Jeśli chodzi o chiński sprzęt elektroniczny, podchodze do niego z rezerwa, wszystko zależy od fabryki . Ostanio zainteresował mnie inny produkt chiński niestety niedostępny w Polsce (ale w Rumuni można kupić w  rozsądnej cenie) tu link na niego:
http://www.made-in-china.com/showroom/s … tooth.html

Plusem jest dopasowanie do wnętrza samochodu.

Proszę admina o jakąś informacje, zdjęcia tej nawigacji Longhorn, mile widziane preferencyjne warunki zakupu w celu reklamy itp.

Pozdrawiam
Zibi

Offline

 

#3 2009-03-26 00:31:12

havg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gdzie kupić?

zibi napisał:

mile widziane preferencyjne warunki zakupu w celu reklamy itp.

przyłączam się

Ostatnio edytowany przez havg (2009-03-26 00:31:32)

Offline

 

#4 2009-04-10 11:24:47

admin.longhorn.com.pl

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Gdzie kupić?

Witam Szanownych Forumowiczów i od razu przepraszam za zwłokę w odpowiedzi na wasze pytania.

Travel Mapa Europa będzie dostępna od 15 kwietnia. Z początku w naszym sklepie internetowym http://www.e.shop.pl/product_info.php?c … cts_id=689 z czasem zaś w wybranych sieciach handlowych. Czekamy z szeroką dystrybucją na pojawienie się przetestowanej wersji TravelMapy Europa.

Staramy się, aby Travel Mapa Europa nie wpłynęła istotnie na zmianę ceny zestawu.

Oprócz naszego sklepu firmowego w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej 9 oraz sklepów internetowych, Longhorna GoGo950 można dostać również w:
Avans - Południe, czyli wszystkie sklepy Avans w południowej Polsce,
Selgros
Po świętach wielkanocnych w Tesco.
Trwa ustalenie terminu dostaw do Auchan i sieci Intermarche. Prawdopodobnie będzie to połowa maja.

Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych


Longhorn Vr3 4,3"/Automapa Europa/MapaMap Polska Easy 6.0 kamera cofania.
Wszystko na Pontiac Trans Sport, 3,8

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nkc.pun.pl www.menadzer-zuzlowy-2009.pun.pl www.is3.pun.pl www.sitegothic.pun.pl www.clansot.pun.pl