FORUM UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTU MARKI LONGHORN

Forum jest poświęcone sprzętowi produkowanemu przez Shenzhen Longhorn Technology Co, Ltd.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-02-08 22:03:00

admin.longhorn.com.pl

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-08
Posty: 13
Punktów :   

Jestem adminem tego forum

Nazywam się Jacek Mrozowski i poza administrowaniem tym forum kieruję Działem Handlu Międzynarodowego MAC Spółka z o.o., która to firma jest przedstawicielem Shenzhen Longhorn Technology w Polsce. Mam najbliższy i najszybszy kontakt z producentem, dlatego do mnie najlepiej jest kierować Wasze uwagi, opinie i spostrzeżenia. Zawsze w miarę swoich możliwości będę służył pomocą.


Longhorn Vr3 4,3"/Automapa Europa/MapaMap Polska Easy 6.0 kamera cofania.
Wszystko na Pontiac Trans Sport, 3,8

Offline

 

#2 2010-04-01 16:47:53

gzareb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 3
Punktów :   

Re: Jestem adminem tego forum

Witam,
Od tygodnia testuję nawigację Longhorn GoGo950. Trudno podzielić się obiektywnymi opiniami. Urządzenie fajne, ale... No właśnie, może zacznę od mankamentów. Kamera cofania - dobra rzecz i działa bez zarzutu. Sam odbiornik niestety zbiera zbyt dużo śmiecących sygnałów. Na przykład widok z monitoringu na stacji paliw (najczęściej BP - ???), podgląd kamer przemysłowych niektórych sklepów. Nie byłoby to takie uciążliwe, gdyby nie fakt, że po takiej niespodziewanej projekcji kilka razy zawiesił się system. Musiałem uciec się do pomocy magicznego guziczka z tłu z napisem "reset". MapaMap w wersji Easy jest do d..y, ale kupując każdy powinien mieć tego świadomość, więc nie mam pretensji. Ciekawe, czy jest sposób na darmowego przetestowania MapyMap w wersji Top. Jeżeli nie, to wpuszczę AutoMapę, ponieważ byłem z niej najbardziej zadowolony.

P.S.
Na stronie www.longhorn.com.pl można wstąpić do klubu użytkowników, na których czekają prezenty i rozmaite atrakcje. Niestety nikt nie wyjaśnia w jaki sposób to zrobić, brak odpowiednich linków bądź instrukcji.

Pozdrawiam...

Offline

 

#3 2010-04-03 16:32:35

 marzlot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jestem adminem tego forum

Właśnie mam taki sam problem z tym zarejestrowaniem urządzenia. Jakiś czas temu kiedy strona miała jeszcze inna (starą) szatę graficzną było okienko do rejestrowania urządzeń, lecz niestety po wypełnieniu wszystkiego i wciśnięciu wyślij czy coś takiego, wywalał się jakiś błąd w ładowaniu nowej stronki. Na forum, żeby się zarejestrować też miałem problemy.
Mam Longhorn`a gogo800. Jestem zadowolony z zakupu.

Gzareb nie wiem czy widziałeś kiedy ostatnio się ktoś odzywał na tym forum prócz nas. Więc raczej prędko odpowiedzi na temat rejestrowania urządzenia nie będzie. Pozdrawiam

Offline

 

#4 2010-05-30 16:53:35

jaca

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jestem adminem tego forum

A ja kupiłem ten nawig dziś w Selgrosie nie wiem jeszcze jak będzie sie sprawdzać.

Offline

 

#5 2010-06-06 17:45:31

siewek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jestem adminem tego forum

Witam Admina oraz wszystkich posiadaczy Longhorna Od czwartku tj. 3.06.2010r. również wszedłem w posiadanie tego cacka. Mój model to gogo800. Razem z nim przez weekend zrobiłem blisko tysiąc km z katowic przez kraków, nowy sącz, rzeszów, dębice do TG skąd jestem Powiem szczerze, że nie mam żaadnych uwag, co do sprzętu ( choć nie mam też żadnego porównania, bo to moje 1 urządzenie GPS). Jakkolwiek nie zawiodło mnie jeśli chodzi o planowanie tras, czy obsługępodczas jazdy. Raz się zawiesił w trakcie jazdy i chociaż mówił do mnie prawidłowo jak jadę, to nie pokazywał mojej lokaizacji, tylko tą, którą zapamiętał sprzed kilunastu km ( dobrze, że jechałem prosta drogą;) )Faktycznie nie wiadomo jak się zarejestrować i urządzenie na stronie Longhorna. Stąd prośba do Admina - prosimy o instrukcje

Offline

 

#6 2010-08-06 19:14:28

 dawidmaster

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jestem adminem tego forum

Witam wszystkich tu obecnych, choć widzę was niewielu:D (więc jesteśmy elitą heh)

Ja zakupiłem to "Cacko" GoGo800 kilka dni temu, i póki co nie narzekam:D
Fajny sprzęcik, ciekawi mnie jak on szuka tych map automatycznie, dobrze pomyślane.
Ale z ciekawości pokombinowałem i udało mi się odpalić domyślnego Windowsa zamiast tego...
Ale stwierdziłem, że to jest ładniejsze i bardzo funkcjonalne więc powróciłem. Ale wiem jak dostać się "na pokład" więc jak będę coś potrzebował to już sprawa prosta.

Fajny sprzęt.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eaa.pun.pl www.secentrum.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.ozwierzakach.pun.pl www.pbf-wwegame.pun.pl